Beware an Irishman who loves his wife the most but his mother the longest….czyli Walentynki w Irlandii

It is easy to half the potato when there is love.

Według danych przedstawionych przez AA Insurance Irlandczycy są większymi materialistami niż Irlandki.  Osoby biorące udział w badaniu zostały zapytane o to jak ważny jest dla nich wiek i stan majątkowy potencjalnego partnera. Okazało się, że większy procent mężczyzn niż kobiet zwraca uwagę na to czy partner ma dom i dobry samochód i pomogłoby im to w “zakochaniu się”
Love makes time pass, beware time making love pass.

Tesco podjęło się wytypowania najbardziej i najmniej romantycznego miejsca w Irlandii. Do tego celu spojrzeli na dane związane ze sprzedażą czekoladek i prezentów walentynkowych. Okazało się, że największa ich sprzedaż jest w miasteczku w hrabstwie Cavan  – Bailieborough. Tesco dodało jednak, że to kobiety zrobiły większość zakupów. Wychodzi na to, że te dane w akapicie powyżej zostały potwierdzone – mężczyźni nie kupują bo to centusie poznańscy :). Najmniej romantycznie natomiast jest w sąsiedztwie sklepu na Jervis Street w Dubline. A szkoda…panie w piżamach też chciałyby dostać czekoladowe serca.

Love is like a lifeboat on the stormy sea of life.

A na zamknięcie tematu walentynkowego, dwie piosenki o miłości w wykonaniu irlandzkich muzyków.

12 thoughts on “Beware an Irishman who loves his wife the most but his mother the longest….czyli Walentynki w Irlandii

    • to od czasu do czasu takich facetów przydałoby się potrząsnąć: a to jakiś weekend z dala od domu, a to jakiś kwiatek od “nieznajomego” przynieść do domu itp 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.