Gdzie zerwać w Dublinie

W dzisiejszym odcinku cyklu “Napisz do Kasi” (proszę nie guglać, takowy nie istnieje) odpowiadam na liczne zapytania dotyczące tego gdzie w Dublinie najlepiej zakończyć związek. Tak proszę państwa, wydawałoby się, że ważniejsze jest to jak się kończy a nie gdzie, ale tylko wydawałoby się..

Idealnym miejscem do zerwania jest zapewne dublińskie lotnisko. Po zerwaniu szybo wtopimy się w dziki tłum dzikich ludzi, spieszących się we wszelkie możliwe strony i nachylenia. Ponadto nasza lub też partnera zapłakana twarz nie wzbudzi żadnych sensacji, ot na lotnisku roi się od zaryczanych ludzi.

Dublin-Airport

Dla tych z Was, którzy wolicie zerwania takie bardziej z gęsią skórką, proponuję zerwać w trakcie wycieczki The Dublin Ghost Bus Tour. Bardzo możliwe, że rzucany partner i tak zaniemówi ze strachu. Jeśli jednak mimo wszystko będzie nieco natrętny, zawsze możemy go / ją zostawić w krypcie w ChristChurch Cathedral.

dgbt

 

Z listów wynika, że są też takie osoby, które potrzebują dużo słodkości na otarcie łez po zerwaniu. Osobom takim polecam zerwanie pośród deserów w Avoce. Jedynym minusem tego miejsca może być dość pokaźny rachunek. Ale co tam, ważne że cel osiągnięty!

desserts

 

Jeśli przewidujemy, że osoba którą rzucamy będzie nam coś chlipieć o braku ciepła z naszej strony i innych takich, powinniśmy zerwać w National Botanic Gardens. Rzucona / Rzucony może się tam spokojnie ogrzać w którejś z kaktusiarni lub palmiarni.

Botanic Gardens Glasnevin (5)

Jeśli wiemy, że zerwanie sprawi nam wiele radości, ale mamy jeszcze resztki przyzwoitości (lub chcemy udać że mamy) powinniśmy zerwać w najlepszej dublińskiej kabareciarni – Laughter Lounge. Możemy się wtedy śmiać do woli i na głos i nikt na nas krzywo nie popatrzy, ani nie powie nam że świnia jesteśmy.

ll

Ci z Was, którzy uzasadnią powód zerwania “potrzebą przestrzeni” powinni zerwać w Phoenix Parku. Jest to również dobre miejsce dla pozbycia się ciała. Jeśli natomiast pani zrywa z panem bo go zdradza i woli nowego kochanka, tym bardziej powinna zerwać ze swym “starym” partnerem właśnie tu. W parku roi się od jeleni, tfu! od danieli. No krótko mówiąc roi się od rogaczy, taki pan więc poczuje się raźniej między swoimi.

phoenix-park

Podążając dalej w temacie “potrzebuję więcej przestrzeni” możemy również dodać “powinniśmy się spotykać z innymi ludźmi”. Najlepszym tłem do takiego wyzwania będzie Temple Bar weekendowym wieczorem (czyli już tak od czwartku). W miejscu tym szybko spotkamy nie tylko wiele ludzi ale nawet jakiś “one night stand” się znajdzie jeśli się tylko zechce. (chociaż fama niesie że najszybszy ale też najgorszej jakości pod tym względem jest  Copper Face Jacks)

TB

Jeśli przewidujemy, że osoba porzucana będzie nam robiła głośne sceny, rzućmy ją w trakcie Viking Splash Tour. Jej scen słychać nie będzie pośród krzyków Vikingo turystów, a jak już amfibia wjedzie do rzeki a krzyki rzucanej osoby będą nie do wytrzymania, zawsze można ją rzucić …do rzeki.

viking-splash-dublin

 

Życząc miłego i “entertaining” zrywania łączę wyrazy poważania.

PS>Czekam na kolejne propozycje cyklu “Napisz Do Kasi”

24 thoughts on “Gdzie zerwać w Dublinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.