Slievethoul Walk

Gdy pewnego marcowego sobotniego ranka  słońce zaświeciło tak porządnie i ciepło a prognoza pogody obiecała że większa część dnia będzie bezdeszczowa pojechaliśmy w las i w góry. Miały podobno też być jakieś ciekawe pod względem archeologicznym miejsca, ale nie miałam do nich serca w tym dniu. Tzn nie chciało mi się ich szukać bo to takie ukryte pod mchem kamienie czy dwa. Szłam sobie po prostu i delektowałam się miejscem, widokami a przede wszystkim zapachem powietrza i obietnicą jaki ten zapach niósł. Że idzie wiosna, że będzie ciepło, że deszcz zacznie padać gdy akurat zdążę zejść z trasy.

Nie jest to trasa wyczynowa, krótka i przyjemna w sam raz na sobotni poranek dla rozprostowania kości po całym tygodniu.

Mapę trasy i więcej o niej samej znajdziecie tutaj – klik

slievethoul (1) slievethoul (2) slievethoul (3) slievethoul (4) slievethoul (5) slievethoul (6) slievethoul (7) slievethoul (8) slievethoul (9) slievethoul (10)

 

 

28 thoughts on “Slievethoul Walk

  1. Tym wpisem przypomniałaś mi, że troszkę się opuściłem i od kwietnia z różnych powodów, mniej lub bardziej uzasadnioncych, opuściłem się w swoim łażeniu. Trzeba to nadrobić, by nie przegapić takich widoków, jak powyżej.

  2. Piękne miejsce! I wbrew pozorom chyba to idealna pogoda na takie przechadzki. Dzięki chmurom zdjęcia mają swój charakter! Wzięłam głęboki oddech i poczułam zapach przyrody <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.