Huragan Desmond i dziennikarka Teresa

Powiedzmy sobie szczerze, że w Irlandii wieje. Dodajmy, że czasem tak mocno, że dziwimy się iż różne dachy i samochody nie latają nam nad głowami. Dlatego gdy kilka dni temu zapowiedziano, że nadciąga huragan któremu nadano na imię Desmond, wydawało się że nikt się tym specjalnie nie przejął. A tak na marginesie to już chyba drugi pod rząd huragan o męskim imieniu, w końcu i równouprawnienie trafia i pomiędzy huragany. Wracając do tematu, huragan Desmond mimo, że jednak dokonał trochę spustoszeń oraz doprowadził do podtopień wielu miejsc i domów, w mediach najbardziej chyba zaistniał dzięki dratatycznemu ostrzeżeniu przed nim w wykonaniu dziennikarki Teresy Mannion. Zobaczcie sami:

Ponieważ Irlandczycy to wesoly naród, lubiący żarty oraz mający niesamowity dystans do siebie, od razu pokochali to nagranie. Przez ostatnie cztery dni social media podawały je dalej, a przy okazji Teresa doczekała się naśaldowców.

a także przeróbki nagrania

A do tego kilka memów. Twitter jak zwykle też rewelacyjnie zareagował i jego użytkownicy używali następujących hasztagów w komentarzach:  oraz 

Teresa przyznała, że celowo dla żartów z niesamowitą dramaturgią opowiadała o huraganie. Któż wie jak było naprawdę. Jedno jest pewne, o ile huragany są nazywane w porządku alfabetycznym, to jak przyjdzie czas na nazwę zaczynającą się na literę “T” to my już wiemy jakie imię dostanie. Zresztą zanim to się stanie, Teresa może mieć satysfakcję ze swojego występu już teraz.  Podobno po obejrzeniu materiału, jest nią zainteresowany CNN. Chyba, że to kolejny żart Teresy.

teresa1-620x434 (1)

Theoden_at_hornburg

CVfAcufXIAAVCil CVgNRzEXIAEHEzz

 Prezent jak znalazł na Boże Narodzenie

download

a przed daniem napiwku też trzeba się namyśleć:

download (1)

Pamiętajcie nie pływajcie  w morzu, uważajcie na podstępne drogi i trzymajcie się z dala od autostrady! Bsafe!

16 thoughts on “Huragan Desmond i dziennikarka Teresa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.