Utalentowani i ambitni Polacy! Okazja niesamowita!

Mam świetną informację dla młodych i ambitnych Polaków tu w Irlandii. Bezpłatne studia z czesnym opłacającym koszty życia w miejscu lokalizacji.

 
Bord Bia wraz z UCD poszukują 30 ambitnych osób, na które czekają stypendia i możliwość rozwoju w branży spożywczej. Obecnie trwa nabór na dwa 18-miesięczne programy: Bord Bia Fellowship i Origin Green Ambassador, które oferują zagraniczne staże, stypendium do 30.000 euro rocznie, połączone ze studiami magisterskimi na jednej z najlepszych szkół biznesowych w Irlandii – UCD Michael Smurfit School. W ubiegłych latach już troje Polaków brało udział w programie Fellowship, teraz poszukiwani są kolejni na tegoroczną edycję.

Wymagania to posiadanie minimum tytułu licencjata. Warunkiem koniecznym nie jest posiadanie doświadczenia w marketingu czy branży spożywczej – wielu uczestników obecnych i poprzednich lat miało najróżniejsze prace, chodzi bardziej o chęć i zaangażowanie.

O tym programie poinformował mnie Marek – jeden z uczestników. W przypadku Fellowship, w którym bierze udział, uczestnicy wysyłani są do wielu miejsc na świecie: Nowy York, Londyn, Paryż, Barcelona, Dubaj, Sydney, Sztokholm oraz właśnie Warszawa. Polska i Europa Środkowa są bardzo ważnym rynkiem, Bord Bia właśnie otworzyła tu swoje biuro obejmujące zasięgiem 11 krajów regionu. Przeczytajcie tu:
 
Marek opowiada, ze każdy z uczestników dostaje zadania do wykonania dla konkretnych irlandzkich firm branży spożywczej i je realizuje tam, gdzie został wysłany. Najczęściej te zadania wpadają w takie kategorie jak brand management, business development, badania rynku. W ramach programu stypendyści studiują również na UCD Michael Smurfit School, gdzie spotykają się co parę miesięcy w ramach tzw. bloków edukacyjnych. Część edukacyjna jest fantastyczna i nastawiona na praktykę, zaś wykładowcy są bardzo wysokiej klasy, m.in ze szwajcarskiej IMD czy Harvard.
Program Origin Green skupia się na zrównoważonym rozwoju i odpowiedzialności (nie tylko społecznej) producentów żywności, Fellowship skupia się na marketingu i strategicznym ich rozwoju.
 

Celem obu programów jest wykreowanie przyszłych liderów przemysłu spożywczego. Brzmi jak niesamowita i niepowtarzalna szansa na przyspieszenie czy zmianę kierunku kariery, obok której nie powinno się przechodzić obojętnie? To pospieszcie się – zgłoszenia można wysyłać do 17 marca. Przekażcie ta informacje również znajomym, którzy mogą być zainteresowani. Więcej szczegółów na www.smurfitschool.ie/bordbia

Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania, Marek chętnie na nie odpowie.

bord-bia-hero-image

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.